Vēsture

Italjet tika dibināts 1959. gadā, tās dibinātājam, Leopoldo Tartarini motociklistam ar lielo burtu bija vēlme radīt inovatīvus transportlīdzekļus ar personīgu piesitienu, kas izpaustos uzmanībā pret detaļām un mehāniskā izsmalcinātībā.

 

 

Dizains

Radošums un inovācija, dizains un tehnoloģijas: salikums, kas vienmēr ir atradies Italjet DNA, un radījis katru neaizmirstamo un ļoti novatorisko modeli. Viens no simboliskākajiem ItalJet modeļiem PACK divi tikai iekļauts patstāvīgajā ekspozīcijā prestižajā modernās mākslas muzejā Ņujorkā. Un motorolleris Formula 50 L.C.s tika izraudzīts izstādei “The Art of the Motorcycle Gugenheima muzejam Ņujorkā.

 

 

E-velosipēdi jeb elektriskie velosipēdi

Projektēti un būvēti Boloņā prestižajā Motor Valley. Atklāj katru detaļu, kas radīta ar augsti kvalificētos meistaru aizrautību un precizitāti. Ienāciet Italjet pasaulē, kur dizains kļūst mākslu kustībā.

 

 

Tehnoloģija

No dizaina līdz prototipam: katram Italjet transportlīdzeklim ir izcilas kvalitātes un tehnoloģisko standartu garantija, vienmēr uzrādot lieliskas īpašības ar unikālām detaļām.